Topraksız tarım artık dünyanın birçok ülkesinde üretim için tercih edilmektedir. Hollanda bu konuda en üst sıralarda yer alırken Türkiye bu konuda çok fazla aktif değildir. Genel olarak ihracata yönelik bir şekilde tercih edilen topraksız sebze ve meyve üretimi; maliyet açısından başta biraz daha fazla sermaye gerektirebilir ancak ileriki dönemlerde elde edilecek verim ve bitki kalitesi baştaki bu yatırımı fazlasıyla çıkarmaktadır. Toprak olmadan tarım yapılan seralarda yani hidroponik seralarda bitki verimi ve mahsul kalitesi de yüksek seviyede olmaktadır.

Topraksız hobi serası imalatı ile günümüzün ve geleceğin teknolojisini seranıza yerleştiriyoruz. Hazır otomasyonlar, arazi keşifleri ve bilimsel araştırmalar ile bitkilerin bütün ihtiyaçları temiz bir ortamda ve tam net miktarında sağlanabilmektedir. Profesyonel seraların sahip olduğu teknolojiye siz hobi seranızda sahip olabilirsiniz.

Topraksız mini sera kurulumları için 7/24 müşteri hizmetlerimizden “0850 304 0 245” detaylı bilgi alabilirsiniz.

Topraksız tarım ile meyve ve sebze yetiştirme yazımızı incelemek için tıklayınız.

2 Yorumlar “Topraksız Hobi Serası”

  • Hayırlı işler,4800m2 topraklı,4800m2 topraksız sera kurmak istiyorum.Arazi yan yana,birleşik.Afyon Suhut ,kayabelen köyünde..4,5m oluk altı yüksekliğinde,yanları poliureten,tavan naylon,demir direkler galvanizden olacak sekilde ne kadara olur.bir teklif sunarmisiniz,verirmisiniz.

  • Merhabalar,

    İlginiz için çok teşekkürler. Mail adresinize detaylı bilgilendirme maili gönderildi.

    İyi günler dileriz.
    Minisera.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir