Sera yapıları; seralarda yetiştirilecek olan bitki türlerine göre özellikleri hesaplanarak uygulanması gereklidir. Bu şekliyle bitkinin boyutuna ve vereceği meyveye göre hem süresi hem de diğer birçok koşul sağlanması önemlidir. Sera çadırlarında sık kullanılan malzeme olarak naylon brandalar yer alır. Ayrıca cam, polikarbonlu ve polietilenli malzemelerde kullanılabilmektedir.

Sera çadırı basit bir yapıdan ziyade profesyonel eller tarafından incelikle hazırlanmalıdır. Malzeme kalitesi ve yapının bitkiye göre oluşturulması çok önemlidir. Uygun fiyata basit kullanım için bir yapı veya gelişmiş kullanım için profesyonel modern çadırlarımız da bulunmaktadır.

Dilediğiniz boyutlarda, her arazi ve bölge koşullarına uygun hobi sera çadırları ve yapıları kurulumu ile taleplerinize net ve güvenilir çözümler üretiyoruz.

Topraksız ya da topraklı olarak uygulanacak üretime göre farklı şekilde uygunluk sağlanır. Bunun yanı sıra bulunulan bölgedeki iklim şartlarına uyumlu bir sera çadırı seçimi yapılır ve ona göre hareket edilir. Her açıdan sera çadırının sağlamlığı üreticinin daha iyi bir hasat almasına destek olacaktır.

Hobi sera uygulamalarında yapının ölçütü küçük dahi olsa sistemler profesyonel büyük seralardaki ile aynı kalitede ve teknolojide olmalıdır. İdeal bir sera ideal bir teknoloji gerektirir. Sera çadırlarında da kurulumun profesyonelliği ve işçilik; en az malzeme kalitesi kadar önemlidir. Görseller firmamızın yaptığı karışık uygulamalara aittir.

4 Yorumlar “Hobi Sera Çadırı”

  • i from algeria and i need a quote for poultry house .
    dimension is 50m*12m and the seconde house 70m*12m thanks

  • merhaba 600x300x200 bir hobi çadırı yaptırmak istesem ban maliyeti ne olur acaba.. Kırklareli’nden ulaşıyorum size, kargo ile gelir mi nakliye mi gerekir. Gelip kuruyor musunuz yoksa demontaj şeklinde veriyorsunuz biz mi kuruyoruz.

  • Merhabalar Güzin Elmen Kurtulmuş,

    Talepler doğrultusunda hem anahtar teslim kurulum hem de malzeme temini sağlıyoruz. Diğer detaylar için lütfen müşteri hizmetleri hattımızdan bilgi alınız.

    Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir